Spedytor Międzynarodowy z Językiem Francuskim
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Visline
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa transportu międzynarodowego na rynku francuskim
  • Negocjacje z klientami i przewoźnikami 3.5t
  • Monitorowanie zleceń i dbanie o ich opłacalność
  • Utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość języka francuskiego
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole i realizacji celów

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami
  • pensję i premie świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Komfortowe, nowoczesne biuro i przyjazną atmosferę
  • Dodatki: pizza w piątki, owocowe dni i …masaże biurowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do dynamicznego zespołu Visline i zarządzaj międzynarodowym transportem drogowym na rynku francuskim! Twoja rola to organizacja przewozów, współpraca z przewoźnikami 3.5t, negocjacje stawek i dbanie o terminowość dostaw.

Visline

Wysoka terminowość dostaw, fachowość personelu, a także duża elastyczność i komunikatywność to atuty, które doceniają stali Klienci i Podwykonawcy firmy. Dzięki posiadaniu własnej bazy samochodów expressowych (DMC 3,5 t/7.5t), a także bogatego portfela przewoźników FTL jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego, jeżeli chcesz pracować w firmie, w której zespół tworzą ludzie z pasją, dbający o przyjacielski klimat, a system benefitów i wynagrodzeń przyciąga na lata - to zaaplikuj na to ogłoszenie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visline Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087