Spedytor Międzynarodowy z j. niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
GEITNER GmbH
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja międzynarodowych transportów ciężarowych częściowych (LTL) i całopojazdowych (FTL),
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,
  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców,
  • Negocjowanie warunków transportu z przewoźnikami i podwykonawcami,
  • Monitoring wykonania usługi oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Rozwiązywanie problemów logistycznych i reagowanie na potrzeby klientów,
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej,
  • Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,
  • Znajomość obsługi giełd transportowych,
  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, nastawienie na realizację celu,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.

Mile widziane

  • Znajomość innego języka obcego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników, premiowanie oparte na klarownych zasadach. Zarobki uzależnione tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania – nie ma górnej granicy,
  • Indywidualnego opiekuna/Team Leadera wspierającego Twoje działania w pierwszych miesiącach pracy,
  • Rozbudowany Back Office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
  • Liczne benefity (opieka medyczna, karta Medicover Sport, dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach),
  • System poleceń pracowniczych z atrakcyjnymi bonusami finansowymi,
  • Pracę w trybie hybrydowym lub zdalnym możliwą po okresie wdrożenia,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Wrocław
  • Spedytor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087