Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem
  • Olsztyn, Wyszyńskiego 1
warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Wyszyńskiego 1, warmińsko-mazurskie, Polska
STM Group Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży TSL, która swoją działalność koncentruje na aktywnościach w sektorze usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych. Specjalizacja w jednym sektorze sprawia, że jesteśmy szybcy i skuteczni w działaniu, w odróżnieniu od firm, których działalność rozproszona jest w kilku sektorach gospodarki.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów FTL/LTL na trasach międzynarodowych;
  • Planowanie przewozów oraz ustalanie warunków transportu;
  • Przygotowywanie wycen dla klientów firmy;
  • Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom;
  • Współpraca z działem administracyjnym;
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz firm przewozowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora krajowego/międzynarodowego;
  • Własne portfolio kontrahentów;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość innego języka obcego);
  • Zaangażowanie;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia oparta na klarownych zasadach);
  • Windykację należności oraz wystawianie faktur przez osoby zatrudnione do tych czynności (spedytor odpowiada tylko za czynności związane z obsługą zlecenia).

Benefity:

  • Świąteczne bonusy;
  • Wygodna lokalizacja biura;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro;
  • Kawa/herbata w biurze;
  • Kursy językowe;
  • Szkolenia dla pracowników;
  • Dofinansowanie kursów;
  • Możliwości rozwoju;
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne;
  • Okolicznościowe spotkania firmowe.

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228