Spedytor Międzynarodowy/Spedytorka Międzynarodowa - j. niemiecki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
C.H. Robinson
16. 9. 2024

C.H. Robinson szuka osoby na stanowisko Spedytora Międzynarodowego ze znajomością j. niemieckiego.

W tej roli będziesz odpowiadać za rozwijanie konkurencyjnego produktu, współpracę z przewoźnikami z rynku niemieckiego oraz obsługę wyznaczonych linii transportowych w oparciu o portfolio klientów i ich potrzeb.

Dołącz do nas i razem budujmy przyszłość logistyki!

OBOWIĄZKI

  • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych z podwykonawcami
  • Codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z podwykonawcami
  • Analizowanie bieżącej sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie

WYMAGANIA

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Lubisz dynamiczne środowisko pracy i codzienne wyzwania
  • Jesteś pracowitą i zmotywowaną osobą
  • Wiesz jak realizować wyznaczone cele i wyniki

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)

OFERUJEMY

  • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
  • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
  • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
  • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
  • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584