Spedytor Międzynarodowy Planer
  • Plewiska
, Plewiska, wielkopolskie, Polska
CEVA Ground Logistics Poland Sp. z o. o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Planowanie organizowanie i koordynowanie pracy floty własnej
  • Rozwój projektu floty własnej
  • Optymalizacja przepływów w transporcie międzynarodowym
  • Obsługa dedykowanego Klienta grupowego
  • Obsługa zleceń całopojazdowych Klientów
  • Monitoring obsługiwanych zleceń oraz prowadzenie ich ewidencji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kierowcami i podwykonawcami firmy
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
  • Opieka nad danymi systemowymi

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – zarządzanie flotą własną
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość sektora spedycji międzynarodowej
  • Znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców, konwencji CMR
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność organizowania swojej pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów i systematyczność
  • Umiejętność się w pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)

OFERUJEMY

  • Pracę hybrydową (po okresie wdrożenia) poniedziałek - piątek
  • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy, dofinansowanie do posiłków
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

92 671
16 662