Spedytor międzynarodowy - organizowanie transportu - WIELKA BRYTANIA I IRLANDIA
  • Stojadła
mazowieckie, Stojadła, Mazowieckie, Polska
FEBO LOGISTIC SP. Z O.O.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pojazdów ciężarowych z naczepą 13,6 m w plandece na kierunkach: Wielka Brytania, Irlandia,
  • pozyskiwanie zleceń w kierunku Irlandii i UE,
  • organizacja pracy dla kierowców międzynarodowych,
  • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami,
  • opieka nad realizacją zleceń,
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług i ich terminowość,
  • dbanie o płynność obiegu dokumentacji transportowej.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego - WARUNEK KONIECZNY,
  • chęć rozwoju, umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, kreatywność,
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16,
  • warunki zatrudnienia w oparciu o system marżowy,
  • szkolenie wstępne z zakresu realizowanych czynności,
  • pracę z młodym, ambitnym zespołem,
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji poprzez darmowe szkolenia,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • możliwość awansu,
  • przyjazne miejsce pracy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080