Spedytor Międzynarodowy Morski/Intermodalny
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Nasz klient to wiodący polski operator logistyczny, który od 2014 roku dynamicznie rozwija się na rynku krajowym i międzynarodowym. Specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmujących transport drogowy, magazynowanie towarów, a także obsługę celną. Dzięki posiadaniu dwóch własnych magazynów, agencji celnej oraz floty ponad 100 samochodów, firma jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania logistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Struktura zarządzania firmy obejmuje pięć oddziałów oraz zespół liczący czterdzieści osób, co pozwala na efektywne zarządzanie procesami logistycznymi. Nasz klient wyróżnia się na rynku elastycznością oraz metodologią Just in Time, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i satysfakcję klientów. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie oraz poszerzenia swoich kompetencji
  • Pakiet ubezpieczeniowy oraz kartę sportową
  • Niekorporacyjny charakter pracy
  • Zaangażowanie w rozwój pracownika ze strony przełożonych
  • Płatny urlop na umowie B2B
  • Długofalową współpracę w przyjaznym środowisku

Obowiązki:

  • Współpraca z armatorami oraz podwykonawcami
  • Planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych
  • Prowadzenie działań nakierowanych na obniżenie kosztów logistycznych
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Nawiązywanie i pielęgnowanie długofalowych relacji z klientami
  • Kompleksowa obsług przesyłek morskich FLC i LCL
  • Negocjacje stawek, przygotowywanie i aktualizacja ofert
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Wprowadzanie informacji dotyczących zleceń ich obsługi do programu spedycyjnego

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego Morskiego lub Intermodalnego
  • Samodzielna organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność, zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Makler morski Gdynia
  • Technik nawigator morski Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584