Spedytor międzynarodowy / krajowy
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Masovian Voivodeship, Polska
Uniq Logistic spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Brwinów

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie przewozu towarów
  • udzielanie instrukcji i porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu oraz trasy przewozu przesyłek
  • nadzorowanie procesów przewozowych, w tym informowanie zleceniodawcy o przeszkodach w jego wykonaniu
  • optymalizowanie tras przewozowych, negocjowanie stawek frachtu
  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń
  • dbałość o dobre relacje z przewoźnikami i klientami
  • aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników, ofertowanie
  • dbanie o wynik dodatni na wykonywanych zleceniach, wykonanie założonego planu
  • bieżąca analiza i optymalizacja zysków wygenerowanych przez tabor firmowy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży TSL minimum rok (warunek niezbędny)
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole
  • znajomość rynku przewoźników krajowych / międzynarodowych
  • sumienność i wysoka motywacja
  • dobra organizacja pracy
  • zapewnienie taboru wystarczającego do realizacji bieżących zleceń

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu floty w relacjach międzynarodowych/krajowych
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • stałe wysokie wynagrodzenie w każdym miesiącu + miesięczne premie uzależnione od wyników
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, opieka medyczna Medicover)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli marzysz o ciekawej karierze w dynamicznej branży logistyczno-spedycyjnej, to dobrze trafiłeś! Dołącz do Uniq Logistic, gdzie profesjonalizm spotyka się z 16-letnim doświadczeniem! Nasza główna siedziba znajduje się w sercu Polski, Łodzi, jednak to tylko początek naszej podróży! Z dumą możemy podzielić się, że posiadamy 9 oddziałów, rozmieszczonych strategicznie w różnych częściach kraju. Uniq Logistic to nie tylko firma z o ugruntowanej pozycji, ale również solidna, rodzinna spółka z polskim kapitałem. Dla nas liczy się nie tylko efektywna logistyka, ale także budowanie trwałych relacji. Cenimy długofalową współpracę i dbamy o dobre relacje z naszymi pracownikami. Jeśli szukasz stabilności, rozwijania się w branży logistycznej oraz chcesz być częścią zespołu, w którym Twoje zaangażowanie jest doceniane, to Uniq Logistic jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane (inne niż: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania - adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wizerunek) informujemy że firma Uniq Logistics sp. z o.o. sp. j. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniq Logistics sp. z o.o. sp. j. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

  • Praca Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087