Spedytor Międzynarodowy - Handlowanie Ładunkami HOME OFFICE
  • Pomorska Wola
wielkopolskie, Pomorska Wola, wielkopolskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych spedytorów specjalizujących się w handlu ładunkami.

Obowiązki

  • Aktywna praca na giełdach transportowych - pozyskiwanie zleceń oraz sprzedaż ładunków
  • Poszukiwanie nowych klientów i przewoźników oraz współpraca z obecnymi
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z kluczowymi klientami oraz przewoźnikami
  • Kompleksowa organizacja transportu w oparciu o współpracę z firmami przewozowymi
  • Samodzielna organizacja, negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu
  • Budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi oraz podnoszenie jakości oferowanych usług
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego, w pracy na giełdach transportowych i platformach – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację założonych celów
  • Samodzielność, konsekwencja i aktywne podejście do biznesu, motywacja do działania
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Biegła obsługa MS Office

Oferujemy

  • Pracę w systemie Home Office. Zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników, premiowanie oparte na klarownych zasadach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836