Spedytor międzynarodowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, nadzór i bieżąca obsługa międzynarodowych zleceń transportowych
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji
  • znajomość MS Office
  • doskonała organizacja pracy
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • codzienny kontakt z językiem w piśmie i mowie
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie w formie podstawy oraz comiesięcznej premii
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)
  • niekorporacyjna atmosfera pracy
  • spotkania integracyjne

  • Praca Wrocław
  • Spedytor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914