Spedytor międzynarodowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
DROADER USŁUGI TRANSPORTOWE MAKSYMILIAN WIECZOREK
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych;
  • budowanie nowych, długofalowych relacji z partnerami biznesowymi;
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami;
  • nadzór nad dokumentacją transportową;
  • utrzymywanie jakości oferowanych usług na wysokim poziomie.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • jesteś zaznajomiony z systemami TMS oraz giełdami transportowymi;
  • posługujesz się językiem angielskim / niemieckim w stopniu komunikatywnym;
  • charakteryzuje Cię proaktywna postawa i wysokie zaangażowanie;
  • cenisz sobie sprawną komunikację z kontrahentami oraz Zespołem;
  • potrafisz pracować w sposób zorganizowany, pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość innych języków obcych;
  • dysponujesz własnym koszykiem klientów / przewoźników.

To oferujemy

  • proces wdrożenia stanowiskowego;
  • optymalną formę zatrudnienia - UoP / B2B;
  • bony wakacyjne oraz samochód osobowy za nieprzeciętne wyniki;
  • otwartą kulturę organizacyjną i cykliczne imprezy integracyjne;
  • możliwość korzystania z karnetu sportowego;
  • dofinansowanie do szkoleń zawodowych, kursów językowych;
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • bony wakacyjne
  • samochód służbowy

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Głównym profilem naszej działalności jest transport międzynarodowy i spedycja drogowa, w których jesteśmy specjalistami. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno działania krajowe, jak i międzynarodowe. Okazjonalnie podejmujemy się także zleceń spedycyjnych z zakresu logistyki morskiej.

W DROADER liczy się nie tylko terminowość, ale również komunikacja, zaangażowanie i przewidywanie problemów. Naszym celem jest dostarczenie ładunku skutecznie i najszybciej, jak to tylko możliwe.

Jako organizację, zdecydowanie wyróżnia nas sposób wykonywania powierzonych zadań, podejście do działalności oraz zasoby i narzędzia, które na co dzień wykorzystujemy. W swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na świadomość, odpowiedzialność, nowoczesne zasoby oraz transparentność w każdym obszarze.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087