Spedytor międzynarodowy
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
PKS INTERNATIONAL CARGO SA
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

Jeżeli chciałbyś:

- stanowić o sile i kierunkach rozwoju Oddziału,

- zdobywać i obsługiwać klientów Oddziału,

- pozyskiwać i budować dobre kontakty z przewoźnikami,

- mieć bezpośredni wpływ na poziom sprzedaży i wyniki finansowe Oddziału,

- pracować w dynamicznym zespole ukierunkowanym na obsługę klientów krajowych i zagranicznych,

- utrzymywać wysokie standardy obsługi klientów,

- budować rynkowy prestiż i profesjonalizm firmy,

- osiągnąć jeszcze wyższy poziom rozwoju zawodowego

to czekamy na Ciebie.

Nasze wymagania

Wymagamy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie,

- znajomości specyfiki transportu międzynarodowego,

- łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów,

- doświadczenia w pozyskiwaniu i budowaniu dobrych relacji z klientem,

- otwartości na wyzwania i nowe doświadczenia.

To oferujemy

  • możliwość rozwijania Oddziału,
  • możliwość pracy w polskiej, stabilnej firmie z blisko 30 letnią tradycją,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze i premia od zysku Oddziału),
  • pakiet socjalny i medyczny, ubezpieczenie grupowe,
  • imprezy integracyjne oraz wyjazdy zagraniczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeżeli jesteś zainteresowana/y oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

W związku z rozwojem naszej firmy PKS International Cargo S.A. poszukujemy spedytora w transporcie międzynarodowym do naszego oddziału w Białymstoku. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w rozwijającej się firmie i spełniasz poniższe wymagania, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko: Spedytor międzynarodowy

KLAUZULA INFORMACYJNA:1.Informujemy, że Administratorem danych jest PKS International Cargo S.A. z siedzibą przy ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 73, 45-512 Opole.2.Kontakt do Inspektora Ochrony Danych pod adresem e-mail: ido@pkscargo.pl 3.Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej rekrutacji (art.6 ust.1 lit. b RODO).4.Zakres danych osobowych określony został przez Kodeks pracy (art. 6 ust.1 lit. c RODO). Podanie dodatkowych danych osobowych w zakresie nie określonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane 3 miesiące od momentu zakończenia procesu rekrutacji.6.Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT.7.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.8.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).9.Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.10.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

  • Praca Białystok
  • Spedytor Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087