Spedytor Międzynarodowy ds. transportu drogowego
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Nasz klient, dynamicznie rozwijająca się firma z branży TSL, zaprasza do współpracy uzdolnionych profesjonalistów. Działając na rynku od 2014 roku, firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych, spedycyjnych oraz logistycznych, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Oferujemy możliwość pracy w jednym z naszych czterech biur rozmieszczonych w Polsce, wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzeń i szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego. Poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowiska takie jak Spedytor międzynarodowy. W naszej firmie pracownicy są fundamentem sukcesu - to ich zaangażowanie i pasja do pracy przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w stabilnej i rozwijającej się firmie, która ceni innowacje i profesjonalizm.

Oferujemy:

  • Kompletne szkolenie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość awansu zawodowego w dynamiczne rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Umowę w oparciu o B2B
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami firmy
  • Obsługa klientów poprzez realizację zleceń spedycyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oparciu o wizję i misję firmy
  • Obsługa giełd transportowych
  • Obsługa samochodów w ruchu krajowym i międzynarodowym

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego (umożliwiająca swobodną komunikację z klientem)
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Kreatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania dobrych i długofalowych relacji z klientem
  • Biegła znajomość obsługi programów komputerowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Rzeszów
  • Spedytor Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Kurier (transport) Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116