Spedytor międzynarodowy drogowy/lotniczy
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
HR Instytut Katarzyna Jasińska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • Realizacja i koordynacja zleceń w transporcie drogowym także innych działów firmy – przyjęcie zleceń od klientów, przekazanie do realizacji przewoźnikom, kontrola transportu, dopilnowanie dokumentacji,
  • Wprowadzanie i sprawdzanie poprawności danych w systemach agentów handlingowych
  • Współpraca z klientami,
  • Współpraca z przewoźnikami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej jako spedytor drogowy min. rok,
  • Doświadczenie i znajomość procedur związanych z dostawami towarów droga lądową/lotniczą
  • Znajomość procedur spedycyjnych, rynku TSL, kwestii celnych i dokumentacji związanej z transportem drogowym/lotniczym
  • Mile widziana własna baza przewoźników i klientów.

Mile widziane

  • Ukończony kurs BASIC CARGO/aktualny DGR i wpis na listę ULC,

To oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego (spedytor drogowy 7000-10000zł brutto podstawa +prowizja, spedytor lotniczy 10000-12000zł podstawa + prowizja),
  • Świetną atmosferę pracy
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Spotkania integracyjne,
  • Telefon do użytku prywatnego,
  • Brak dress codeu,
  • Kawa, herbata.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa online z rekruterem
  • Rozmowa z pracodawcą
  • Decyzja

Dla naszego klienta z Warszawy – Firmy Spedycyjno-Transportowej - zatrudnimy:

-Spedytora Drogowego- Warszawa, Poznań, Tarnów

-Spedytora Lotniczego- Warszawa

O firmie HR Instytut:

-Jesteśmy nowoczesną firmą HR - proponujemy usługi dla biznesu: specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska kierownicze i specjalistyczne- w całej Polsce.

-Naszą ambicją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

-Naszą misją jest łączenie ludzi - pracodawców z najlepszymi dla nich pracownikami i pracowników z najlepszymi dla nich pracodawcami. Dzięki temu obie strony mogą realizować swoje cele.

Agencja zatrudnienia KRAZ: 27211

  • Praca Tarnów
  • Spedytor Tarnów
  • Technik mechanik lotniczy Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087