Spedytor międzynarodowy (drobnicowy / całopojazdowy) w dziale spedycji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Diera Sp. z o.o
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jeśli masz doświadczenie w Spedycji międzynarodowej, potrafisz znaleźć optymalne rozwiązanie zarówno w transporcie drobnicowym jak i całopojazdowym to mamy dla Ciebie interesującą pracę.

Poszukujemy kreatywnej i odpowiedzialnej osoby do pracy

w dużej firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i partnerami
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych
  • doskonała znajomość rynku transportowego w Polsce
  • nadzorowanie i kontrolowanie procesów transportowych
  • przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych

Wymagania
  • bardzo dobra znajomość specyfiki transportów drobnicowych i cało-pojazdowych, LTL/FTL
  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: transport/logistyka
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum rok
  • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • stabilność zatrudnienia (bardzo niski wskaźnik rotacji)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość samorealizacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064