Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy
  • Swadzim
, Swadzim, Greater Poland Voivodeship, Polska
Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa stałych przewozów liniowych na wskazanych kierunkach międzynarodowych.
  • Weryfikacja zleceń i realizacja usług transportowych.
  • Codzienna współpraca z podwykonawcami, partnerami i innymi oddziałami Grupy Rhenus w zakresie obsługiwanych zleceń.
  • Rozwiązywanie problemów spedycyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań niezbędnych do zapewnienia prawidłowej realizacji usług.
  • Rozliczenie kosztów transportu, nadzorowanie kompletności, terminowści i poprawności rozliczeń.
  • Udział w procesie windykacji należności i reklamacji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku w transporcie międzynarodowym.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami i klientami).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym: Excel).
  • Znajomość zagadnień przewozów krajowych i międzynarodowych, w tym podstawowych uregulowań prawnych.
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji ze współpracownikami, klientami i podwykonawcami.
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość programu SPEED.
  • Znajomość przepisów Incoterms.
  • Znajomość lokalnych uregulowań prawnych związanych z transportem w poszczególnych krajach europejskich.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, transport).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia.
  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę.
  • Kafeterię benefitów (w tym kartę Multisport).
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość udziału w lektoratach (angielski).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta Multisport
  • program rekrutacji wewnętrznej
  • Kafeteria MyBenefit
Klauzula informacyjna: Na podstawie art. 13 ust 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) informujemy, że: 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest: Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako „Administrator”) 2. Dane kontaktowe Administratora: Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 99, 02-595 Warszawa, tel.: +48 (22) 459 60 80 3. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych w osobie Waldemara Budzyńskiego. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresami i numerem telefonu wskazanymi poniżej: a) adres: Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o., Oddział Warszawa, ul. Staniewicka 5, 03-310 Warszawa b) numer telefonu: Tel: +48 (22) 205 26 73 Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w oparciu o poniżej wskazane podstawy prawne w celu realizacji aktualnie prowadzonego postępowania rekrutacyjnego a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody również w celu przeprowadzenia przyszłych postępowań rekrutacyjnych: 1. na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO tj. w związku z udzieloną przez Panią / Pana zgodą na przetwarzanie danych osobowych, 2. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO tj. w związku zawarciem umowy oraz podjęciem czynności zmierzających do jej zawarcia, 3. na podstawie art. 6 ust 1 lit. c RODO tj. w związku z faktem, iż przetwarzania jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, 4. na podstawie art 9 ust 2 lit a RODO tj. w związku z udzieloną przez Panią / Pana zgodą na przetwarzanie szczególnych danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z: RODO, ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, kodeksem pracy, Rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1996 r. w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy a także innymi przepisami prawa. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą być: 1. podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa np. sądy i organy ścigania. 2. podmioty przetwarzające dane osobowe na podstawie umów powierzenia zawartych z Administratorem. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez miesiąc od zakończenia procesu rekrutacyjnego chyba, że wyraził/a Pan / Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych również na potrzeby rekrutacji przyszłych wówczas Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia ww. zgody. W zakresie przewidzianym przepisami prawa posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania jak również prawo do przenoszenia danych. Odnośnie danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie zgody – posiada Pani / Pan prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje jednakże bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres rfl.rekrutacja[atpl.rhenus.com Posiada Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – w przypadku podejrzenia, że Pani / Pana dane osobowe są przetwarzane z naruszeniem przepisów prawa, w tym RODO. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wskazanym w art. 221 k.p. jest wymogiem ustawowym. Nieprzekazanie danych w ww. zakresie spowoduje brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

108 133
19 251