Spedytor międzynarodowy
  • Rusocin
pomorskie, Rusocin, pomorskie, Polska
Kulczyk Transport Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie zleceń transportowych krajowych oraz międzynarodowych.
  • realizacje, monitorowanie zleceń, nadzór nad flotą transportową oraz kierowcami
  • dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług.
  • przygotowanie dokumentacji spedycyjnej i innych prac administracyjnych.
  • efektywne zarządzanie flotą

Nasze wymagania

  • znajomość min jednego obcego języka w stopniu komunikatywnym Angielski, Niemiecki, Włoski, Szwedzki.
  • biegłą znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z transportem : Konwencja CMR, czas pracy kierowców itp.
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie
  • prace w dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848