Spedytor Międzynarodowy
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma w branży transportowej, specjalizująca się w usługach transportu międzynarodowego, w tym przewozie ładunków całopojazdowych, częściowych oraz ponadgabarytowych. Z siedzibą w Polsce, firma z sukcesem rozszerza swoje usługi na nowe rynki i kierunki, oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów transportowych. Dla zainteresowanych kandydatów oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, rozwój kompetencji i możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Różne systemy wynagrodzenia dostosowane do twoich potrzeb
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B
  • Premie sięgające do 58% wypracowanej marży
  • Karta multisport, ubezpieczenie na życie, możliwość udziału w firmowych imprezach, szkoleniach i konkursach
  • dofinansowanie do studiów

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Organizacja i monitorowanie transportów samochodowych
  • Rozbudowywanie sieci kontrahentów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Dbałość i najwyższa jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • Generowanie marży na poziomie minimum 6215 euro
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Umiejętność korzystania z giełd transportowych
  • Umiejętność pozyskiwania kontrahentów i budowania długotrwałych relacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność w działaniu

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584