Spedytor międzynarodowy
  • Turek
Turek, Turek, Greater Poland Voivodeship, Polska
SemiCargo sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Turek

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie procesów spedycyjno - przewozowych
  • pozyskiwanie zleceń, podwykonawców i sprzedaż ładunków
  • budowanie długofalowych relacji z klientami i przewoźnikami
  • monitorowanie wykonywanych zleceń
  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji transportowej
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • minimum roczne doświadczenie w branży spedycyjnej (warunek konieczny)
  • własna baza klientów lub przewoźników z którymi będziesz współpracować (warunek konieczny)
  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych
  • umiejętności negocjacyjne
  • komunikatywność, samodyscyplina pracy

To oferujemy

  • najwyższa prowizja na rynku, brak górnej granicy wynagrodzenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym wymiarze czasu pracy,
  • profesjonalne szkolenia z zakresu branży TSL,
  • bardzo dobra opinia firmy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • spotkania integracyjne,
  • karty MultiSport,
  • nie obciążamy spedytorów wykonywaniem czynności związanych z księgowością, fakturami. Spedytor ma się skupić na maksymalizacji zysku co przekłada się bezpośrednio na zarobki,

O nas

SemiCargo to nowoczesna firma transportowo - spedycyjna działająca na rynku od 2019r ciesząca się bardzo dobrą reputacją wśród przewoźników i klientów. Specjalizujemy się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie drogowym.

Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie docenia Twoich wyników, przyjdź do nas!

Możliwość otworzenia oddziału w Twoim mieście!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SEMICARGO sp. z o.o. z siedzibą w: os. Wyzwolenia 28/35, 62-700 Turek (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: weronika@semicargo.pl.

  • Praca Turek
  • Turek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045