Spedytor Międzynarodowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Nasz klient, czołowy dostawca kompleksowych usług logistycznych, oferuje unikalne rozwiązania w zakresie transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, morskiego oraz ponadnormatywnego. Posiadając bogate doświadczenie wynikające z synergii branży TSL, firma skutecznie realizuje misję dostarczania usług na najwyższym poziomie, zapewniając niezawodność i terminowość każdego zlecenia. Dzięki zaangażowaniu w innowacyjne podejście do logistyki i skupieniu na potrzebach klienta, nasz klient stał się zaufanym partnerem dla szerokiego spektrum branż, obsługując zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje na rynku krajowym i międzynarodowym. Firma, posiadająca certyfikaty ISO, gwarantuje najwyższe standardy obsługi oraz bezpieczeństwo przewożonych towarów, oferując również ubezpieczenie cargo. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu nowych talentów na różne stanowiska. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która stawia na rozwój, innowacyjność i profesjonalizm, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytor/Spedytor Międzynarodowy
  • Znajomość zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży
  • Umiejętność organizacji pracy oraz planowania zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowe atuty:

  • Własna baza klientów
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Kompleksowa realizacja zleceń z wysoką dbałością o terminowość
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
  • Wsparcie administracyjne dotyczące wykonanych zleceń

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289