Spedytor międzynarodowy
  • Błonie
Błonie, Błonie, Masovian Voivodeship, Polska
Frigo Logistics Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Błonie

Twój zakres obowiązków

  • organizacja ładunków dla własnej floty,
  • organizacja ładunków na zlecenie klientów Frigo Logistics,
  • budowanie portfolio przewoźników,
  • budowanie portfolio klientów,
  • przygotowywanie ofert dla klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3-5 letnie,
  • rozeznanie w rynku klient i rynku przewoźnik,
  • doświadczenie w organizacji ładunków na terenie Europy dla pojazdów własnych,
  • biegła znajomość języka angielskiego lub/i innego w mowie i piśmie,
  • samodzielność i skuteczność z działaniu,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności oraz klarowny system premii w ujęciu kwartalnym uzależniony od wyników,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (możliwość pracy zdalnej/hybrydowej),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne

Jesteśmy operatorem logistycznym dla produktów spożywczych wymagających kontrolowanej temperatury.

Posiadamy dziesięć lokalizacji: w Żninie, Błoniu koło Warszawy, Radomsku, Czeladzi, Żdżarach koło Szczecina, Lublinie oraz (po przejęciu firmy transportowej ARMIR) w Obornikach Wielkopolskich, Wrocławiu, Mysłowicach i Nowym Dworze Mazowieckim.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy umieszczać w CV poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę dla Frigo Logistics Sp. z o.o. na przetwarzanie przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych danych osobowych do celów realizacji obecnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowychz dnia 10.05.2018 r. Dz.U. 100 poz. 1000 z 2018 r. ”
Administratorem Danych Osobowych jest Frigo Logistics Sp. z o.o. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 21 § 1 i 4 Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt. a, c i f RODO.Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.Za zgodą kandydatów w okresie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087