Spedytor międzynarodowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SKAT Transport P.S.A
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja transportu drogowego;
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych;
  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i przewoźnikami;
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń i podwykonawców;
  • Negocjowanie warunków współpracy;
  • Sporządzanie i kontrola dokumentacji przewozowej.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spedytora;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu zleceń spedycyjnych i podwykonawców;
  • Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów;
  • Komunikatywność i zdolność do budowania relacji;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Proaktywność, umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań.

To oferujemy

  • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną w placówkach PZU;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Parking rowerowy oraz samochodowy;
  • Prezenty oraz premie świąteczne;
  • Komfortową przestrzeń biurową – niedługo przeprowadzamy się do pięknego, nowego budynku (w tej samej lokalizacji);
  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne;
  • Możliwość okazjonalnego przyprowadzania pupili do biura.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Spedycja drogowa jest główną działalnością naszej firmy. Działamy na wielu rynkach i wciąż rozszerzamy portfolio swoich usług. Obecnie poszukujemy poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu spedytorów.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dbasz o wysoki standard wykonywanej pracy i nawiązujesz partnerskie relacje – czytaj dalej! Być może Twoje miejsce jest właśnie w SKAT

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Spedytor Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087