Spedytor Międzynarodowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TBX Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i obsługa przewozów międzynarodowych
  • wycena relacji stałych, kontraktowych oraz typu spot
  • budowanie długofalowych relacji z przewoźnikiem
  • rozwiązywanie codziennych zadań operacyjnych
  • aktywna współpraca z dziełem handlowym

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
  • znajomość zagadnień z zakresu spedycji i transportu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dużo pozytywnej energii, zaangażowania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2 lub wyżej

To oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę / B2B)
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (wyliczane w systemie podstawa + premia)
  • nowoczesne autorskie rozwiązania IT ułatwiające pracę spedytora
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły
  • komfortowe warunki w nowym biurze i nowoczesne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą – posiadamy bogate doświadczenie w branży transportu i logistyki. TBX to młody i dynamiczny zespół specjalistów.

Codziennie koordynujemy dziesiątki operacji logistycznych i transportowych, jednocześnie wspierając sukces naszych klientów oraz zaprzyjaźnionych przewoźników. W ciągu 8 lat działania, mieliśmy okazję udowodnić elastyczność biznesową, poprzez dostosowywanie się do stale zmieniających się warunków ekonomicznych. Dbamy o dobre relacje w zespole, celebrujemy wspólne sukcesy i lubimy aktywnie spędzać czas poza biurem.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087