Spedytor międzynarodowy
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
LIT Spedycja Polska sp. z o.o.
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportu międzynarodowego,
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami firmy oraz przewoźnikami,
  • rozwój sprzedaży poprzez budowanie partnerskich relacji z nowymi i obecnymi klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej min. 2-3 lata,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (każdy inny język mile widziany),
  • znajomość branży LTL,
  • znajomość branży TSL oraz rynku klientów i przewoźników,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja oraz proaktywność

To oferujemy

  • umowę o pracę na godnych i stabilnych warunkach,
  • przejrzysty system prowizyjny,
  • W naszej firmie stawiamy na wyjątkową atmosferę pracy, w której każdy czuje się doceniony i wspierany. Tworzymy zgrany zespół, w którym liczy się nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim człowiek. Nasze podejście oparte jest na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i otwartej komunikacji – to fundamenty, które pozwalają nam wspólnie osiągać cele i czerpać radość z codziennych wyzwań. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje talenty, a jednocześnie pracować w przyjaznym środowisku, to właśnie u nas znajdziesz taką przestrzeń!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

LIT Spedycja Polska Sp. z o.o. to część dużego i stabilnego niemieckiego koncernu L.I.T. AG, lidera w branży transportu międzynarodowego, spedycji i logistyki. Od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, stale się rozwijając i dbając o zadowolenie naszych klientów oraz pracowników.

Jako firma cenimy profesjonalizm, partnerskie podejście oraz zapewniamy stabilne warunki pracy i bezpieczeństwo zawodowe. Na polskim rynku działamy od 1992 roku, a obecnie zatrudniamy ponad 60 pracowników. W związku z naszym nieustannym rozwojem poszukujemy doświadczonych spedytorów, którzy dołączą do naszego zespołu w nowej siedzibie we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze. Oferujemy pełne wdrożenie w nasz system pracy, wspierając rozwój zawodowy w stabilnym i profesjonalnym środowisku.

Dołącz do nas i stań się częścią wiodącej firmy w branży!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Zielona Góra
  • Spedytor Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849