Spedytor Międzynarodowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Nasz klient to renomowana firma z branży TSL, która od 2016 roku dynamicznie rozwija swoje usługi na rynku krajowym i międzynarodowym. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transportowej, spedycji oraz logistyce kontraktowej, oferując swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów spełniających normy emisji spalin EURO 6 oraz pełnemu OC przewoźnika, firma gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność świadczonych usług. W zespole naszego klienta znajdują się wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia, zapewniając tym samym maksymalną satysfakcję i zaufanie kontrahentów. Firma ceni sobie inicjatywę, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole, oferując w zamian atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz przyjazną atmosferę pracy. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie Twoje doświadczenie w branży TSL będzie cenione i gdzie będziesz mógł realnie wpłynąć na rozwój firmy, nasz klient czeka właśnie na Ciebie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Spedytor/Spedytor międzynarodowy
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Ubezpieczenie z ochroną zdrowia
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę w zgranym zespole

Obowiązki:

  • Planowanie i realizacja transportów międzynarodowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z przewoźnikami
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami
  • Analiza kosztów i optymalizacja tras transportowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Łódź
  • Spedytor Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914