Spedytor Międzynarodowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
HORECA SOLUTIONS GROUP Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż ładunków: Aktywna sprzedaż usług transportowych do nowych i stałych klientów. Twoim celem będzie maksymalizacja zysków poprzez skuteczne zarządzanie ofertami.
  • Budowanie relacji z klientami: Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji, które przełożą się na lojalność klientów i regularne zlecenia.
  • Nadzór nad transportem: Koordynacja transportu od momentu zlecenia aż po dostarczenie towaru do odbiorcy, dbając o pełną zgodność z procedurami.
  • Negocjacje: Przygotowywanie wycen i negocjowanie najlepszych warunków współpracy, zapewniając jednocześnie konkurencyjność i rentowność oferty.

Nasze wymagania

  • Własna baza klientów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (dodatkowo mile widziany niemiecki lub francuski)
  • Doświadczenie na stanowisku Spedytor Międzynarodowy min. 3 lata
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność skutecznej negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki opierające się na podstawie + prowizji lub tylko prowizji (warunki ustalamy indywidualnie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, dostęp do giełd i systemów)
  • Możliwość wyboru pracy stacjonarnej/hybrydowej lub home office (po okresie wdrożeniowym)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, szkolenia)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Horeca Solutions Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży HoReCa. W związku z rozwojem grupy, nasza spółka córka, Horeca Logistics and Forwarding Sp. z o.o. (HOLF) holf.pl., poszukuje doświadczonych specjalistów na stanowisko Spedytora Międzynarodowego z własną bazą klientów.

HOLF zajmuje się organizacją międzynarodowego transportu towarów oraz zarządzaniem logistyką, oferując profesjonalne usługi spedycyjne wspierające efektywny przepływ towarów na rynkach międzynarodowych. Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz wysoki system prowizyjny.

  • Praca Rzeszów
  • Spedytor Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584