Spedytor międzynarodowy
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Mamy przyjemność współpracować z międzynarodowym Klientem - wiodącym dostawcą rozwiązań w branży energetycznej, firmą o globalnym zasięgu, będącym w trakcie budowy zespołów w nowym zakładzie produkcyjny w Gliwicach.

W ramach współpracy poszukujemy osób na stanowisko: Spedytora międzynarodowego ze znajomością języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja transportów międzynarodowych zarówno przychodzących i wychodzących,
  • dbanie o jakość i terminowość dostaw,
  • potwierdzanie zamówień transportowych i monitorowanie przesyłek w systemie,
  • pozyskiwanie nowych przewoźników,
  • dbanie o dokumentację zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami,
  • ścisła współpraca z magazynem i działem sprzedaży.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w planowaniu przesyłek z uwzględnieniem międzynarodowych regulacji prawnych,
  • praktyczna wiedza z obszaru międzynarodowych warunków sprzedaży (Incoterms),
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz rzetelność,
  • mile widziana znajomość programów Microsoft Dynamics GP, Amber Road Supplier Portal, JAS Portal oraz UPS Online System.

Benefity:

  • praca w rozpoznawalnej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe,
  • udział w rozwoju nowego zakładu produkcyjnego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze zakupów,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonusy oraz gadżety, KARTA PLUXEE, świąteczne eventy i wiele innych.

  • Praca Gliwice
  • Spedytor Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567