Spedytor międzynarodowy
  • Ostrzeszów
Ostrzeszów, Ostrzeszów, Greater Poland Voivodeship, Polska
MEBLE ROBERTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy pojazdów ciężarowych w ruchu międzynarodowym – flota 6 aut
  • weryfikacja, wprowadzanie i ewidencjonowanie zleceń transportowych
  • planowanie, monitorowanie i kontrola realizacji frachtów
  • koordynowanie, weryfikacja i wsparcie pracy kierowców
  • kontrola przepływu informacji i dokumentów towarzyszących przewozom, sporządzanie dokumentacji spedycyjnej
  • bieżący kontakt z kierowcami
  • kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi
  • analiza kosztów i optymalizacja frachtów i tras
  • wycena zleceń transportowych

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność, dokładność, solidność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 530 322 122 lub przesłanie CV bezpośrednio za pośrednictwem portalu Pracuj.pl

Producent mebli tapicerowanych Meble Roberto poszukuje kandydatów/kandydatki gotowych podjąć pracę na stanowisku: Spedytor międzynarodowy, miejsce pracy Ostrzeszów

Prosimy o dopisanie klauzuli (brak przedmiotowej klauzuli skutkuje brakiem możliwości analizy CV).Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Ostrzeszów
  • Ostrzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690