Spedytor Międzynarodowy
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
PUH Trans-Rach
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja transportów
  • Wycena transportów międzynarodowych
  • Budowanie relacji biznesowych z przewoźnikami
  • Aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów
  • Monitoring realizowanych przez siebie zleceń
  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań i problemów zapewniających płynność transportów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Znajomość specyfiki transportów na kierunkach wschodnich: Ukraina, Kazachstan, Gruzja, Uzbekistan
  • Zapał do pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych

To oferujemy

  • Przejrzysty system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych spedytorów i podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie w wdrożeniu w pracę
  • Uczciwość, pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Aromatyczną kawę na dzień dobry
  • Pomoc w przypadku relokacji (zapewniamy mieszkanie w początkowym okresie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Poszukujemy ambitnych profesjonalistów ze znajomością języka ukraińskiego lub rosyjskiego, gotowych do:

  • Podejmowania strategicznych decyzji w dynamicznym środowisku międzynarodowym
  • Budowania i utrzymywania relacji z klientami i partnerami z różnych kultur
  • Ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy z zakresu globalnej logistyki
  • Wnoszenia świeżego spojrzenia i innowacyjnych pomysłów do naszego zespołu

Trans-Rach to dynamicznie rozwijająca się firma transportowa z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Specjalizujemy się w przewozach całopojazdowych (FTL) na terenie Europy i Azji, oferując innowacyjne i kompleksowe rozwiązania logistyczne o globalnym zasięgu.

Dlaczego warto dołączyć do Trans-Rach?

Międzynarodowe środowisko pracy:

Codziennie współpracujemy z partnerami z całej Europy i Azji, co daje niepowtarzalną okazję do rozwoju kompetencji międzykulturowych i językowych

Nowoczesna flota:

Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów, wyposażonych w systemy telematyczne i spełniających najwyższe normy ekologiczne

Rozwój zawodowy:

Oferujemy regularne szkolenia i ścieżki awansu, wspierające Twój ciągły rozwój w dynamicznym świecie logistyki międzynarodowej

Stabilność:

Dołączasz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych

Kultura innowacji:

Zachęcamy naszych pracowników do proponowania kreatywnych rozwiązań i aktywnego udziału w kształtowaniu przyszłości firmy

Co nas wyróżnia?

Ponad 30 lat doświadczenia w obsłudze złożonych łańcuchów dostaw na rynkach międzynarodowych

Reputacja niezawodnego partnera logistycznego, potwierdzona wieloletnimi kontraktami transportowymi

Elastyczne podejście do potrzeb klientów i umiejętność dostosowania się do specyfiki różnych rynków

Międzynarodowy zespół ekspertów, reprezentujący różnorodne kultury i perspektywy

Dołącz do Trans-Rach i stań się kluczowym graczem w transportowym świecie. Razem będziemy kształtować przyszłość transportu, łącząc kontynenty i kultury!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PUH Trans-Rach Mirosław Łagód z siedzibą w: Skąpe 29, 87-140 Chełmża (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: daneosobowe@transrach.pl.

  • Praca Toruń
  • Spedytor Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087