Spedytor Międzynarodowy
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
TVM Transport & Logistics sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie zleceń transportowych LTL - realizowanych własną flotą,
  • nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów dostaw,
  • dbałość o optymalne wykorzystanie powierzchni ładunkowej pojazdów,
  • nawiązanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

Nasze wymagania

  • dwuletnie doświadczenie na stanowisku spedytora lub dyspozytora w firmie transportowej realizującej transporty międzynarodowe,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy kierowców zawodowych,
  • doświadczenie w obsłudze giełd transportowych Trans i Timocom.

To oferujemy

  • wynagrodzenie 7-12 tys. pln brutto oparte o solidną podstawę oraz premię uzależnioną od Twoich wyników w ramach przejrzystego systemu premiowego,
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00 - poza godzinami Twojej pracy nadzorem nad Twoimi zleceniami zajmie się dział monitoringu tras,
  • autorski program wdrożeniowy,
  • stałe wsparcie koordynatora Twojego działu w bieżących obowiązkach,
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na pozyskiwaniu i obsłudze zleceń - nie będziemy oczekiwać od Ciebie wykonywania czynności administracyjnych i reklamacyjnych,
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku - laureatem brązowego godła „Operator Logistyczny 2023”,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie aktywności sportowych (karta Multisport).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • specjalistyczne szkolenia

TVM Transport & Logistics- jesteśmy liderem w transporcie drobnicowym, działającym w branży TSL już od ponad 10 lat. W ramach naszej działalności specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Nasze wartości to uczciwość, dotrzymywanie słowa i lojalność.

Nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu pracowników, dlatego priorytetem są dla nas ludzie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces firmy, pracować z ludźmi z pasją i rozwijać karierę w firmie stawiającej na pracownika, czekamy na Twoje CV.

  • Praca Tychy
  • Spedytor Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087