Spedytor międzynarodowy
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, Śląskie, Polska
Benski Sp. z o.o. Sp. k.
15. 3. 2024

Firma Benski Sp. z o.o. Sp. k poszukuje pracownika na stanowisko Spedytora międzynarodowego.
Zakres obowiązków:
- Organizowanie i bieżąca obsługa zleceń transportowych
- Kontakt i budowanie trwałych relacji z klientami oraz podwykonawcami
- Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas jego przebiegu
- Obsługa giełd transportowych
- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach transport, logistyka lub pokrewne.
- Ogólna znajomość zagadnień związanych z działalnością transportu krajowego, międzynarodowego
- Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Dobra organizacja pracy, komunikatywność i sumienność
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych języków obcych)
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana znajomość oprogramowania komputerowego wykorzystywanego w branży TSL
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym, przez 5 dni w tygodniu (pon-pt, 8.00-16.00)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość przystąpienia do firmowego pakietu ubezpieczenia grupowego
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV. Istnieje również możliwość nawiązania współpracy w formie stażu lub praktyk.
Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179