Spedytor Międzynarodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Nasz klient to renomowana firma z branży logistycznej i transportowej, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportu towarów, w tym niebezpiecznych oraz w usługach agencji celnej. Specjalizuje się w przewozach całopojazdowych, częściowych, kontenerowych, chłodniczych, multimodalnych oraz ponadgabarytowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i skupieniu na innowacyjnych rozwiązaniach logistycznych, firma oferuje kompleksowe usługi spedycyjne na terenie Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Azji. Wyróżnia się wysoką terminowością, pełnym zakresem usług celnych oraz polityką jakości, poufności i prywatności. Firma ceni sobie budowanie trwałych relacji opartych na wzajemnym szacunku, przejrzystych procedurach współpracy i odpowiedzialności. W związku z rozwojem, poszukuje do swojego zespołu doświadczonych pracowników z branży logistycznej, transportowej oraz spedycyjnej, którzy chcieliby dołączyć do firmy dbającej o środowisko i spełniającej normy emisji spalin. To wyjątkowa okazja, by stać się częścią firmy, która jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań logistycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku; Spedytor Międzynarodowy
  • Znajomość branży i rynku transportowego
  • Znajomość najważniejszych przepisów transportowych
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Karta multisport, szkolenia, wyjazdy integracyjne, bony świąteczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zgranym zespole

Obowiązki:

  • Realizacja zleceń transportowych
  • Rozwijanie współpracy z przewoźnikami i klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników do współpracy
  • Dbanie o rentowność realizowanych zleceń
  • Wykonywanie ofert cenowych dla klientów.
  • Obsługa przetargów transportowych
  • Dbanie o terminowe i bezbłędne zarządzanie danymi w systemie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914