Spedytor Międzynarodowy
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Logart Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie transportów drogowych dla stałych klientów na rynku europejskim (FTL, LTL, transporty drobnicowe)
  • Ścisła współpraca z Klientami firmy w zakresie realizacji zleceń
  • Przygotowywanie wycen dla klientów
  • Dobór podwykonawcy na potrzeby realizowanych zleceń
  • Kompletowanie dokumentacji transportowej oraz rejestrowanie zleceń w systemie
  • Rozwój bazy podwykonawców

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze organizacji transportów drogowych na trasach międzynarodowych
  • Dobra znajomość europejskiego rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drogowymi
  • Znajomość rynku przewoźników i obsługi giełd transportowych
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy oraz zdolność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
  • Zdolności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w realizowaniu transportów wymagających temperatury kontrolowanej bądź towaru o podwyższonej wartości lub towaru farmaceutycznego.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i finansowej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (8 400 – 9 800 zł brutto) wraz z przejrzystym, kwartalnym system premiowym
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczanie na życie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy (8-16)

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570