Spedytor Międzynarodowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Idea Logistyka TSL Sp. z o. o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportów
  • pozyskiwanie zleceniodawców
  • budowanie relacji z klientami w zakresie transportu drogowego
  • utrzymywanie relacji z przewoźnikami
  • negocjacje w zakresie kosztów frachtu
  • sprawowanie kontroli nad całym procesem realizacji zlecenia transportowego

Nasze wymagania

  • umiejętność dobrej organizacji czas pracy, efektywność w działaniu
  • samodzielność w zakresie rozwiązywania wielu zadań w ograniczonym czasie
  • zdolność do ustalania i określania priorytetów
  • zdolności negocjacyjne
  • pozytywne nastawienie do życia i pracy
  • wymagane doświadczenie na stanowisku spedytora w firmie spedycyjnej oraz mile widziana własna baza klientów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • wysokie wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedaży,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej ,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Świadczymy usługi z zakresu transportu i spedycji. Realizujemy transporty krajowe i międzynarodowe, przewozy ładunków całopojazdowych, częściowych oraz obsługę przesyłek ekspresowych.

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087