Spedytor międzynarodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
TRANSSPED
16. 9. 2024

Możliwość pracy w: Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Suwałkach i Zielonej Górze

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizacja transportu drogowego na terenie Europy,
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami i przewoźnikami,
  • aktywne pozyskiwanie zleceń,
  • dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,
  • nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych,
  • udział w prowadzeniu oddziału firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 1 rok,
  • praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług spedycyjnych oraz znajomości rynku TSL,
  • skuteczność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, mile widziane inne języki.
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę (na stałe),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • budowę zespołu,
  • pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567