Spedytor międzynarodowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DBK LOGISTICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i kontrola transportu międzynarodowego
  • pozyskiwanie zleceń transportowych
  • współpraca z kierowcami, przedstawicielami obsługi klienta oraz współpracownikami
  • raportowanie wskaźników transportu
  • realizacja celów w perspektywie krótko i długoterminowej
  • pozyskiwanie klientów, zleceniodawców i przewoźników
  • budowanie bazy klientów
  • analiza rynku i konkurencji
  • monitorowanie stanu realizacji zleceń, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizacji usług
  • realizacja założeń budżetowych
  • kreatywne rozwiązywanie napotykanych problemów
  • negocjowanie cen usług
  • tworzenie wycen, pomoc w realizacji przetargów transportowych

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego – warunek niezbędny
  • znajomość min. jednego języka obcego, co najmniej języka angielskiego
  • komunikatywność
  • sumienność, dokładność
  • samodzielność
  • charyzma
  • asertywność
  • umiejętność pracy z ludźmi

To oferujemy

  • motywacyjny system premiowy
  • preferowana forma zatrudnienia B2B z atrakcyjnym systemem rozliczeń
  • pracę w firmie nastawionej na współpracę i rozwój
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość budowania własnego zespołu spedytorów
  • szkolenia
  • kartę Fitprofit (multisport), prywatną opiekę medyczną
  • Narzędzia (iPhone, komputer)
  • pracę od poniedziałku do piątku, zaczynamy między 8 a 9 rano (w zależności od preferencji) i pracujemy 8h
  • CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u

O nas

www.dbklogistics.com

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w logistyce kontraktowej i spedycji. Poszukujemy energetycznych, pełnych zapału oraz chęci rozwoju w branży logistycznej. Szukamy ludzi otwartych, przyjaznych i zorientowanych na sukces, ceniących sobie miłą i zdrową atmosferę w miejscu pracy.

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA WŁOCHY LUB LOKALIZACJA PRZY CENTRUM LOGISTYCZNYM - PL 05-840 K. PRUSZKOWA.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DBK Logistics sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: anita@dbklogistics.com

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667