Spedytor Międzynarodowy
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Procem Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Firma Procem świadczy usługi w transporcie drogowym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych FTL. Nasza specjalnością jest transport dedykowany branży budowlanej w szczególności materiałów sypkich.

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem Spedytora jest bieżące pozyskiwanie zleceń transportowych oraz wyszukiwanie nowych kontraktów. Osoba na tym stanowisku pozyskuje i przyjmuje zlecenia od klientów, negocjuje warunki. Spedytor koordynuje pracę Dyspozytorów i przekazuje bieżące informacje dla Klientów.
  • Kompleksowa obsługa Klientów w przewozach międzynarodowych
  • Przyjmowanie zleceń i doradztwo w ich zakresie
  • Sporządzanie dokumentacji transportowej
  • Planowanie relacji transportowych z Klientami i kierowcami
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie preferowane o kierunku logistycznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora międzynarodowego minimum 2-letnie
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących transportu międzynarodowego w tym czasów pracy kierowcy
  • Znajomość technik zarządzania przepływem towarów oraz umiejętność planowania tras
  • Umiejętność negocjacji handlowych z dostawcami i klientami
  • Znajomość rynku logistycznego, w tym dostawców transportu i magazynów
  • Umiejętność korzystania z systemów informatycznych i narzędzi do obsługi dokumentacji logistycznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym negocjacje i komunikację z partnerami zagranicznymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów logistycznych
  • Kreatywność i inicjatywa w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań transportowych
  • Gotowość do podróży służbowych i elastyczność czasowa w pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Szkolenia
  • Wysoką autonomię w podejmowaniu decyzji

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509