Spedytor Międzynarodowy
  • Janikowo
Janikowo, Janikowo, Greater Poland Voivodeship, Polska
LOG-WAY-SOLUTION Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Janikowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Negocjacje i współpraca z klientami – przyjmowanie zleceń transportowych, negocjowanie warunków.
  • Negocjacje i współpraca z przewoźnikami – ustalanie stawek, warunków przewozu oraz monitorowanie jakości świadczonych usług.
  • Monitorowanie transportu – bieżące śledzenie realizacji transportu, kontrola terminowości dostaw i rozwiązywanie problemów operacyjnych.
  • Kontrola dokumentacji transportowej – weryfikacja dokumentów transportowych i celnych.
  • Obsługa systemów IT – korzystanie z programów logistycznych i systemów do zarządzania transportem (TMS).

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy w firmie spedycyjnej lub transportowej na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów z przewoźnikami
  • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • Zdolność do pracy w stresie
  • Dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego lub angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Szukamy osób operatywnych, komunikatywnych, samodzielnych, sumiennych, mających zdolności organizacyjne, potrafiących pracować w zespole oraz nastawionych na sukces.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu SPEED
  • Znajomość zagadnień transportów ponadgabarytowych

To oferujemy

  • Oferujemy bardzo korzystne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Oferty (list motywacyjny + CV) prosimy przesyłać na poniższy adres:

Janikowo, ul. Ustronna 11

62-006 Kobylnica

www.lws.pl

lub za pośrednictwem przycisku aplikuj.

Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową zajmującą się organizacją transportu lądowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego Oddziału w Janikowie (gm. Swarzędz): SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO

  • Praca Janikowo
  • Janikowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183