Spedytor Międzynarodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jesteśmy agencją rekrutacyjną z ponad 16-letnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszych klientów z branży TSL, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej lądowej, morskiej i/lub lotniczej
  • Znajomość obsługi giełd transportowych
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów
  • Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziany dodatkowy język
  • Samodzielna organizacja pracy

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w prężnie działającej firmie na rynku branży TSL
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami
  • Aktywne poszukiwanie klientów
  • Kompleksowa realizacja zleceń z wysoką dbałością o terminowość
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
  • Wsparcie administracyjne dotyczące wykonanych zleceń

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914