Spedytor międzynarodowy
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
EXPRESSO sp. z o.o.
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów
  • Zlecenia transportowe
  • Współpraca z przewoźnikami
  • Rozbudowa sieci kontaktów

Nasze wymagania

Wychodzimy z założenia, że pracuje się, by zarabiać.

Do naszego zespołu szukamy ludzi, którzy chcą zarabiać dużo lub bardzo dużo. Czy w naszym systemie pracy jest to trudne? Niespecjalnie, choć diabeł zawsze tkwi w szczegółach, a najwięcej zależy od Ciebie. Czym się zajmujemy? Obsługujemy kontrahentów, którzy zlecają przewozy swoich towarów po całej Europie, oraz przewoźników, którzy te towary transportują. Konkurencja jest spora, a Twoja głowa w tym, żeby przekonać ładunkodawcę , by to właśnie Tobie powierzył swój towar i również Twoja głowa w tym, by przekonać przewoźnika, żeby to właśnie od Ciebie przyjął ładunek do transportu.

Nasze oczekiwania:

- Szukamy otwartych i komunikatywnych osób, które nie boją się wyzwań i podejmowania działań

- Mile widziane osoby kreatywne, doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy

- Żyłka handlowca będzie dużym atutem

- Działamy w branży międzynarodowej dlatego, znajomość języków obcych jest bardzo mile widziana

- Jeśli jesteś osobą konsekwentną, która wie czego chce, to miejsce dla Ciebie!

Firma mocno dzieli się zyskiem z pracownikami; zarabiamy wspólnie, razem jedziemy na tym samym wózku, więc wspieramy się we wszystkim. Twój problem to nasz problem. Nasz zespół jest dość młody, lecz dojrzały doświadczeniem. Klimat jest fantastyczny! Firma Expresso to nie tylko miejsce pracy, ale też drugi dom.

To oferujemy

Do współpracy podchodzimy partnersko. Są oczywiście określone procedury i standardy, w których wszyscy się poruszamy, ale nikt Ci nie będzie narzucał stylu pracy, zadań ani drogi, którą będziesz zmierzał.

Nie przepadamy za sznytem korporacji, stąd wymagamy samodyscypliny, dokładności oraz samoorganizacji, która nie pozwala zatrzymać się w pół kroku lub spocząć na laurach.

Te kilkanaście tys. zł to opcja dla najlepszych. Jeśli posiadasz cechy, o których wspomnieliśmy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że dołączysz do grona najlepszych!

Pracujemy 8-16 w dni powszednie, stacjonarnie, nie musimy jeździć do kontrahentów. Oczywiście umowa o pracę (chyba że niesamowicie pragniesz innej formy zatrudnienia)

Jeśli jesteś ciekawy pracy w naszym zespole, nie czekaj, odezwij się do nas, a zapoznamy Cię z resztą szczegółów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Expresso to marka znana i prężnie rozwijająca się w obszarze transportu, spedycji i logistyki od niemal 10 lat.

Naszym celem jest zapewnianie doskonałej jakości usług spedycyjnych zarówno klientom jak i przewoźnikom. Tworzymy zgraną drużynę i wspólnie pniemy się w górę niezwykle konkurencyjnego rynku, jakim jest TSL.

Zależy nam, żeby każdy nasz pracownik z chęcią identyfikował się z naszą marką i dumnie mógł oświadczyć "Tak, jestem z Expresso" :)

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez EXPRESSO sp. z o.o. z siedzibą w: 5 Lipca 2/5, 70-374 Szczecin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@expresso.net.pl.

  • Praca Tarnów
  • Spedytor Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521