Spedytor międzynarodowy
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
NTG Ebrex Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych,
  • Obsługa i nadzór nad realizowanymi zleceniami,
  • Kontrolowanie obiegu dokumentacji
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Rozwój bazy podwykonawców,
  • Odpowiedzialność za jakość serwisu świadczonego klientom
  • Obsługa giełd transportowych
  • Aktywne udział w rozwoju firmy

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia spedycyjnego, preferowane w drogowej spedycji międzynarodowej i/lub morskiej, kolejowej lub lotniczej
  • Potwierdzone rezultatami osiągnięcia w sprzedaży usług transportowych,
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dążenie do założonych celów

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji biznesowych,
  • Rozwój w strukturach firmy,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia, w tym przejrzysty system premiowy
  • Stałe godziny pracy – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Pakiet benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie grupowe)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Program poleceń pracowników
  • Wewnętrzne szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku od 2005 r., specjalizującą się w transporcie, spedycji i logistyce

Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).

  • Praca Kalisz
  • Spedytor Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087