Spedytor międzynarodowy – Handlowiec, praca zdalna
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ManpowerGroup Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Kraków
Pracodawca
Dodano
25.03.2024
Numer referencyjny
SMI/049/KRU

Zadania:

  • Planowanie i organizowanie transportów
  • Poszukiwanie i sprzedaż ładunków na pojazdy własne
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i przewoźników
  • Przygotowywanie wycen i negocjowanie cen
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami
  • Obsługa transportowa obecnych klientów

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w branży TSL - warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania relacji handlowych
  • Posiadanie kontaktów w branży i bazy klientów - mile widziane
  • Znajomość branży TSL oraz giełd transportowych
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w 100% zdalną
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w godz. 8-16/ 9-17, od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Kraków
  • Spedytor Kraków
  • Handlowiec Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963