Spedytor (m/k/x*)
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów międzynarodowych (w tym prowadzenie samochodów, monitorowanie realizowanych zleceń)
  • Pozyskiwanie nowych klientów (w tym sporządzanie ofert handlowych) oraz budowanie długotrwałych relacji z nimi i ich rozwój
  • Współpraca z przewoźnikami
  • Praca ze wskaźnikami finansowymi (w tym ciągła praca nad optymalizacją kosztów transportowych) oraz jakościowymi, a w szczególności nad terminowością i jakością realizacji zleceń

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy jako spedytor (minimum 1 rok)
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Potrafisz budować relacje z klientami oraz podwykonawcami
  • Jesteś dobrym negocjatorem, potrafisz przygotować ofertę na usługę transportową
  • Charakteryzujesz się samodzielnością w wykonywaniu swoich zadań
  • Znasz krajowy rynek przewoźników oraz przepisy w zakresie czasu pracy kierowców
  • Potrafisz poruszać się po giełdach transportowych
  • Topografia Polski i Europy nie jest dla Ciebie tajemnicą
  • Swobodnie czujesz się w pracy z programami MS (szczególnie Excel)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe, bony świąteczne
  • Komfort i bezpieczeństwo w pracy
  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paliwo w korzystnej cenie
  • benefity z systemu Kafeteryjnego MyBenefit

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

  • Praca Sosnowiec
  • Spedytor Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087