Spedytor Lotniczy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Human Resources Poland
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Kompleksowa realizacja i koordynacja zleceń eksportowych oraz importowych w transporcie lotniczym
Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej zgodnie z przyjętymi standardami operacyjnymi
Dbanie o długofalowe relacje z klientami, podwykonawcami, partnerami
Przygotowywanie ofert cenowych, systematyczne uzupełnianie CRM
Dbanie o wysoki poziom obsługi oraz wizerunek firmy
Nasze wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
Znajomość serwisów lotniczych
Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
Znajomość Pakietu Office
Umiejętności komunikacyjne i chęć dalszego rozwoju
To oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Niekorporacyjną kulturę pracy
Niewielki zespół współpracowników
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
Elastyczne godziny pracy 7:30-9:00 – 15:30-17:00
Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696