Spedytor - Logistyk
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SENDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i przewoźnikami;
  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych;
  • monitorowanie realizacji zleceń transportowych;
  • sprzedaż ładunków na giełdzie ładunków;
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług;
  • dbanie o kontakt z klientem;
  • ∙ dbanie o kontakty z obecnymi przewoźnikami i pozyskiwanie nowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 6 miesięcy;
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • znajomości branży transportowej (specyfika rynku, praca w oparciu o marżę);
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • posiadanie własnej bazy przewoźników lub klientów mile widziane;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dowolną formę zatrudnienia oraz wynagrodzenie w postaci podstawa+ prowizja;
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w młodym, zgranym zespole.
  • Firma posiada ponad 2000 ładunków na wyłączność. Obsługujemy przetargi na realizację transportu.Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584