Spedytor Krajowy / Spedytorka Krajowa - Specjalista Transportu Chłodniczego
  • Gmina Teresin
Teresin, Gmina Teresin, Masovian Voivodeship, Polska
C.H. Robinson
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Teresin (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych
  • Zarządzanie i rozbudowa floty transportowej
  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z przewoźnikami: przede wszystkim w Polsce, ale również w regionie CEE (Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa)
  • Negocjacje stawek i ustalanie warunków współpracy
  • Rozwiązywanie codziennych problemów operacyjnych
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej oraz raportowanie aktywności w systemie
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie branżą TSL
  • Znajomość języka polskiego (C1) i angielskiego (B2)
  • Samodzielność, decyzyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub dobra znajomość rynku przewoźników będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
  • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
  • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
  • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
  • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

C.H. Robinson poszukuje Spedytora Krajowego/Spedytorki Krajowej do biura w Teresinie.

Czy jesteś gotowy na budowanie trwałych relacji i negocjowanie ważnych umów? Jako Spedytor/ka Krajowy/a będziesz nawiązywać silne relacje kontraktowe i negocjować warunki transportu z przewoźnikami. Będziesz łączyć przewoźników z naszymi klientami, dostarczać regularne aktualizacje, rozwiązywać problemy i dopasowywać ładunki do ciężarówek.

Aplikuj teraz i stań się kluczowym członkiem naszego zespołu!

  • Praca Teresin
  • Teresin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087