Spedytor Krajowy/ Międzynarodowy / Dyspozytor
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
MS LOGISTICS SP. Z.O.O
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • stała współpraca i jej rozwój z klientami firmy
  • pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych,
  • wycena transportów,
  • nadzór nad dokumentacją transportową
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z podwykonawcami
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • duża motywacja do pracy,
  • zdolności komunikacyjne z uwagi na ciągły kontakt z klientami/podwykonawcami
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • dobra organizacja pracy pod presją czasu
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania składający się z wynagrodzenia zasadniczego i premii
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • systematyczne wdrażanie z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, przepisów prawa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenie i wdrożenie w obowiązki przez dedykowanego opiekuna
  • możliwość rozwoju z jasno określonymi celami
  • atrakcyjną lokalizację biura – centrum Katowic, tuż obok Spodka oraz parking bezpośrednio w okolicy biura
  • godziny pracy – dowolne 8 h pomiędzy 7 a 17
  • darmowy parking

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MS Logistics Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Administratorem Twoich danych osobowych będzie MS Logistics Sp. z o. Mamy siedzibę w Siemianowicach Śląskich przy ul. Jana Pawła II 4/1. Nasze biuro mieści się w Katowicach przy ul. Ordona 7/21a. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: biuro@mslogistic.pl Podstawą prawną przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jest:- przepis prawa art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit.c RODO) - w zakresie ujawnianych przez Ciebie pozostałych danych - Twoja zgoda, którą wyrażasz właśnie poprzez wysłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego (art. 6 ust.1. lit. a RODO) Twoje dane będziemy przetwarzać w celu rekrutacji w prowadzonym przez nas procesie rekrutacji na stanowisko Spedytor międzynarodowy przez okres 30 dni. Jeśli wyrazisz na to zgodę, możemy zatrzymać Twoje dane na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat. Dzięki tej zgodzie, automatycznie rozpatrzymy Twoje podanie w każdej kolejnej rekrutacji, którą przeprowadzimy. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez MS Logistics Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. Pamiętaj, że w dowolnym momencie bez podania przyczyny możesz cofnąć swoją zgodę. Wystarczy, że wyślesz maila na adres: rodo@mslogistics.pl . Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciemPodanie przez Ciebie danych określonych w art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne do rozpatrzenia Twojego podania. Podanie przez Ciebie pozostałych danych jest dobrowolne. Zgoda na przetwarzanie Twoich danych na poczet przyszłych rekrutacji jest dobrowolna, a jej nieudzielenie nie wpłynie na Twój udział w obecnym procesie rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. W celu wykonania swoich praw prosimy o skierowanie żądania pod adres email: rodo@mslogistics.pl Proszę pamiętać, iż przed realizacją Twoich uprawnień będziemy musieli Cię odpowiednio zidentyfikować.Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), a w przyszłości: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Dyspozytor Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849