Spedytor Krajowy / Międzynarodowy
  • Warszawa
Warszawa
Novaris
25. 5. 2024
7000 - 15000 netto
Informacje o stanowisku

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku.

Od tego momentu zajmuje się wsparciem w rekrutacjach najbardziej złożonych procesów zatrudnienia dla Naszych Partnerów

Obecnie dla naszego Klienta jednego z Liderów w dziedzinie Transportu Spedycji i Logistyki na terenie Unii Europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa , Możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków :

• Dbałość o wysoką jakość i terminową realizacje zleceń

• Planowanie, organizację i koordynację transportów międzynarodowych i krajowych

• Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz przewoźnikami

• Nadzór nad dokumentacją transportową i jej poprawnością

• Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej logistyki

• Wykonywanie innych zadań związanych ze stanowiskiem

Wymagania :

• Doświadczenia zawodowego na stanowisku Spedytor warunek konieczny

• Znajomości rynku transportowego

• Znajomości procesów przewozowych oraz kontaktu z klientem

• Komunikatywności, umiejętności organizacyjnych oraz negocjacyjnych

• Umiejętności budowania relacji z nowymi podmiotami

• Wykształcenia minimum średniego

• Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji

• Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

• Stawiamy na współprace długoterminową

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Niezbędne narzędzia do pracy

• Możliwość pracy zdalnej

• Umowę o Pracę lub B2B ( zależnie od preferencji Kandydata )

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914