Spedytor Krajowy / Miedzynarodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Novaris
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku.
Od tego momentu zajmuje się wsparciem w rekrutacjach najbardziej złożonych procesów zatrudnienia dla Naszych Partnerów
Obecnie dla naszego Klienta jednego z Liderów w dziedzinie Transportu Spedycji i Logistyki na terenie Unii Europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:
Spedytor
Miejsce pracy: Warszawa , Możliwość pracy zdalnej
Zakres obowiązków :
• Dbałość o wysoką jakość i terminową realizacje zleceń
• Planowanie, organizację i koordynację transportów międzynarodowych i krajowych
• Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz przewoźnikami
• Nadzór nad dokumentacją transportową i jej poprawnością
• Współpracę z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynnej logistyki
• Wykonywanie innych zadań związanych ze stanowiskiem
Wymagania :
• Doświadczenia zawodowego na stanowisku Spedytor warunek konieczny
• Znajomości rynku transportowego
• Znajomości procesów przewozowych oraz kontaktu z klientem
• Komunikatywności, umiejętności organizacyjnych oraz negocjacyjnych
• Umiejętności budowania relacji z nowymi podmiotami
• Wykształcenia minimum średniego
• Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji
• Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy :
• Stawiamy na współprace długoterminową
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Możliwość pracy zdalnej
• Umowę o Pracę lub B2B ( zależnie od preferencji Kandydata )
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914