Spedytor Krajowy i Międzynarodowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
TSLOGISTIC Tomasz Sawicki
6. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz przewoźnikami firmy,
  • Budowanie bazy przewoźników oraz klientów,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy np. z działem handlowym, administracji, finansów, windykacji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy zarówno wśród współpracowników jak i wśród
  • Zewnętrznych podmiotów,
  • Wizyty handlowe u klientów/przewoźników oraz udział w wybranych targach, konferencjach, szkoleniach.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego lub międzynarodowego,
  • Umiejętność organizacji transportu od A do Z,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz przewoźników, nie tylko przy pomocy giełd transportowych,
  • Znajomość rynku krajowego i międzynarodowego,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów transportowych
  • Proaktywne podejście,
  • Znajomość języka obcego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Możliwość rozwijania kreatywności i wdrażania pomysłów, dzięki pracy w niebanalnym zespole,
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym lub stacjonarnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie- im więcej załadunków, tym większe gratyfikacje,
  • Dostęp do benefitów takich jak: opieka medyczna, karta multisport, możliwość uczestniczenia w kursach językowych, ubezpieczenie na życie,
  • Ty wybierasz, czy chcesz pracować w oparciu o umowę o pracę, czy w ramach B2B,
  • Udział w szkoleniach, dzięki którym podniesiesz swoje kompetencje,
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik,
  • Swobodę w działaniu.

Nie zwlekaj! Aplikuj i stań się częścią naszego fantastycznego zespołu!

Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i dużą dawką pozytywnej energii! ????

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od Dominiki https://www.linkedin.com/in/dominikajankowskahr/ z działu HR.

2. Spotkania, podczas którego omawiamy wspólne oczekiwania.

No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź informacji zwrotnej z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  • Praca Kraków
  • Spedytor Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315